Mężczyźni mają kamagrę!


Porady, Sex, Zdrowie / czwartek, Wrzesień 28th, 2017

Mężczyźni, którym erekcja nie dopisuje mają kamagrę – nowoczesny, bezpieczny i skuteczny lek. Kto i gdzie go produkuje? Za lekiem stoi indyjska firma farmaceutyczna Ajanta Pharma. Lek produkowany jest pod nadzorem Światowej organizacji zdrowia. Kamagra należy do generycznych środków pozwalających na pełne współżycie mimo problemów z erekcją.

Mechanizm erekcji

Erekcja to skomplikowany mechanizm uzależniony od wielu procesów, które muszą nastąpić bardzo szybko i w odpowiedniej kolejności. Mężczyzna odczuwa efekt końcowy w postaci twardego, dużego i sterczącego członka. Aby erekcja była możliwa, do komórek jamistych znajdujących się w prąciu musi szybko wpłynąć krew. Komórki te rozkurczają się i nadają członkowi charakterystyczny rozmiar, ułożenie i twardość. Bezpośrednią przyczyną kłopotów ze wzwodem jest problem z napływem krwi do prącia.

Kamagra działanie

Wszystkie leki kamagra działają na ukrwienie członka w trakcie stosunku. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu w nich substancji czynnej – sildenafilu. Kamagra zaczyna działać pół godziny po połknięciu tabletki. Działanie leku pozostaje w zgodzie z naturą, dlatego nie wywoła on erekcji, gdy mężczyzna nie będzie pobudzony erotycznie. Kamagra działa przez 4 do 6 godzin od przyjęcia. Przez ten czas mężczyzna może wielokrotnie szczytować i wracać do równowagi. Działanie kamagry jest w stu procentach bezpieczne dla zdrowia. Oczywiście, jak każdy lek, kamagra musi być stosowana zgodnie z zaleceniem lekarza lub wskazaniami w ulotce. Leku nie wolno przedawkowywać, to jest przyjmować więcej niż 100mg na dobę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *